Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 390 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 287 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 447 человек

Факультативы

Дата: 11 октября 2014 в 01:46, Обновлено 11 сентября в 20:08

РАСКЛАД

правядзення факультатыўных заняткаў у Дзяржаўнай установе адукацыі “Азяранскі дзіцячы сад- сярэдняя школа“   ў  I паўгоддзі  2018/2019 навучальнага года

Дзень тыдня

Клас

ПРАДМЕТ

Месца правядзення

Настаўнік

Час правядзення

Панядзелак

1

Здаровы лад жыцця Кабінет 1 Ластачкіна Т.М. 12.40 - 13.55

2

Мая Айчына

Кабінет 2

Новак Л.А.

13.25 - 14.10

Аўторак

1

Творчыя майстэрні

Кабінет 1

Ластачкіна Т.М.

13.00 - 13.35

2 Здаровы лад жыцця Кабінет 2 Новак Л.А. 13.00 - 13.45
3 Вытокі роднай мовы Кабінет 3 Пяшэвіч Т.Я. 13.55 - 14.40

5

Практыкум па чытанню

Кабінет 13

Аліфяровіч А.М.

14.50 - 15.35

6

Займальная інфарматыка

Кабінет 10

Кашэвіч К.Р.

14.50 - 15.35

9

Паўтараем матэматыку за курс базавай школы

Кабінет 9

Мазоль В.Л.

14.50 - 15.35

11

Абагульняючы факультаыўны курс па гісторыі Беларусі

Кабінет 12 Швец В.Л. 13.55 - 14.40

Серада

1

У свеце прыгожага

Кабінет 1

Ластачкіна Т.М.

13.00 - 13.35

4

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Кабінет 4

Саскевіч М.У.

13.00 - 14.45

5 Рашэнне тэкствых задач Кабінет 9 Аксёнчык Н.М. 13.55 - 14.40

6

Матэматыка пасля ўрокаў

Кабінет 9

Аксёнчык Н.М.

14.50 - 15.35

10 Рашэнне творчых задач Кабінет 5 Пашэвіч А.Д. 14.50 - 15.35

Чацвер

1

Асновы моўнай культуры

Кабінет 1

Ластачкіна Т.М.

13.00 - 13.35

2

Вытокі роднай мовы

Кабінет 2

Новак Л.А.

13.00 - 13.45

3

Экалагічнае краязнаўства

Кабінет 3

Пяшэвіч Т.Я.

13.55 - 14.40

4

Беларускае красамоўства

Кабінет 4

Саскевіч М.У.

13.55 - 14.40

5

Кладовая слов русского языка

Кабінет 11

Ярэміч Н.В.

13.55 - 14.40

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

Кабінет 11

Ярэміч Н.В.

14.50 - 15.35

9 Рашэнне творчых задач Кабінет 5 Пашэвіч А.Д. 14.50 - 15.35
10 Паўтараем матэматыку за курс сярэдняй школы Кабінет 9 Мазоль В.Л. 14.50 - 15.35
11 Паўтараем матэматыку за курс сярэдняй школы Кабінет 9 Аксёнчык Н.М. 13.55 - т14.40
Пятніца 6 Сакрэты словазлучэння і формаўтварэння Кабінет 7 Санюк Н.А. 14.50 - 15.35
8 Асновы бяспекі жыццядзейнасці Кабінет 5 Швец Т.Р. 14.50 - 15.35
9 Асновы бяспекі жыццядзейнасці Кабінет 5 Швец Т.Р. 13.55 - 14.40

Субота

9

Складаны сказ без складанасці

Кабінет 7

Хвасцянок А.М.

9.00 - 9.45

10 Уводзіны ў аграрныя прафесіі Кабінет 6 Акунец А.І. 9.00 - 9.45
10 Уводзіны ў аграрныя прафесіі Кабінет 6 Акунец А.І. 10.00 - 10.45
11 Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы Кабінет 9 Санюк Н.А. 10.00 - 10.45

11

Лексіка – граматычны практыкум па нямецкай мове

Кабінет 13

Аліфяровіч А.М.

9.00 - 10.45

               Намеснік дырэктара  па вучэбнай рабоце                                       К.Р.Кашэвіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.