Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 396 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 290 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 453 человека

План мероприятий шестого школьного дня

Дата: 5 ноября 2017 в 09:25, Обновлено 6 сентября в 16:13

                                                                           Зацвярджаю

                                                                                                  Дырэктар  ДУА "Азяранскі

                                                                                                      дзіцячы сад – сярэдняя школа"

                                                                                              ____________ Т.М.Бурак

                                                                                                                                  30 жніўня 2018 г.

План мерапрыемстваў

шостага школьнага дня

ДУА “Азяранскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на I паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

№ п/п

Мерапрыемствы

Дата правядзення

Час правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

1.

Святочная лінейка “Прывітанне, школа!”

01.09

9.00

1 - 11 класы

адміністрацыя

2.

Першы ўрок “Мне выпала шчасце тут нарадзіцца”

10.00

1 - 11 класы

кл. кіраўнікі

3.

Класныя бацькоўскія сходы

11.00

1, 5 класы

кл. кіраўнікі

4.

Акцыя “Ветэран” (віншаванне ветэранаў педагагічнай працы з Днём ведаў)

11.00

6 - 11 класы

кл. кіраўнікі

5.

Мазаіка творчых спраў”

Майстар-клас кіраўнікоў дадатковай адукацыі Тураўскага ЦТ дзяцей і моладзі

08.09

10.00

2 – 7 класы

Ярмоліч Н.М.

кл. кіраўнікі

6.

Гучныя чытанні любімых казак

11.00

1 – 4 класы

Смалянец Т.М.

7.

Дзень здароўя

“Дзень бегуна”

15.09

10.00

2-11 класы

Ярмоліч А.М.

кл.кіраўнікі

8.

Работа творчай майстэрні “Ачумелыя ручкі”

22.09

10.00

2 – 9 класы

Ястрэмская Г.М.

Каленік І.А.

9.

Выстава творчых работ “Ярмарка талентаў”

11.00

10.

Падрыхтоўка святочнага канцэрта да Дня настаўніка

29.09

11.00

2 – 11 класаў

педагог-арганізатар

11.

Выяздная субота

“Па дарогах мінулага”

(в.Пагост) да Году малой радзімы

11.00

3 – 8 класы

Саскевіч М.У.

12.

Вечар

“Бал Залатой Восені”

18.00

8 – 11 класы

Ярмоліч Н.М.

Ястрэмская Г.М.

кл. кіраўнікі

13.

Падрыхтоўка святочнага канцэрта да Дня маці

06.10

10.00

2 – 5 класы

кл. кіраўнікі педагог-арганізатар

14.

Аперацыя “Клопат”

11.00

6 – 11 класы

кл. кіраўнікі

15.

Віктарына “Залатая восень”

13.10

10.00

1 – 4 класы

Смалянец Т.М.

16.

Дзень здароўя

“Дзень валейбаліста”

11.00

5 – 7, 8 – 11 класы

Ярмоліч А.М. кл. кіраўнікі

17.

Спаборніцтвы па шахматам

20.10

11.00

5 – 8 класы

Ярмоліч А.М. кл. кіраўнікі

18.

Выяздная субота “Па дарогах мінулага” (п.Хваенск) да Году малой радзімы

12.00

3 – 10 класы

Ястрэмская Г.М.

кл. кіраўнікі

19.

Мерапрыемствы

кл. кіраўнікоў

27.10

11.00

2 – 7 класы

кл. кіраўнікі

20.

“Кніжчына бальніца” дробны рамонт кніг

10.11

10.00

1 – 4 класы

СмалянецТ.М.

21.

Дзень здароўя

“Вас выклікае спарландыя”

11.00

2 – 4, 5 – 7 класы

Ярмоліч А.М.

 кл. кіраўнікі

22.

Мерапрыемства ў рамках тыдня “Па старонках гісторыі роднага краю”

17.11

11.00

5 – 9 класы

Швец В.Л.

Смалянец Т.М.

кл. кіраўнікі

23.

Спаборніцтвы па

міні-футболу

24.11

11.00

5 – 7, 8 – 11 класы

Ярмоліч А.М.

 кл. кіраўнікі

24.

Мерапрыемства “Алфавіт здароўя” ў рамках правядзення Дня адказу ад курэння

10.00

6 – 11 класы

Фіцнер І.Л.

25.

Выстава малюнкаў, плакатаў

“Мы - за здароўе!”

01.12

10.00

5 -7 класы

кл. кіраўнікі

26.

Агітбрыгада “Здаровы я – здаровая краіна!”

11.00

8, 9 класы

Ястрэмская Г.М.

27.

Мерапрыемства ў рамках Тыдня прававых ведаў

08.12

10.00

5 – 7 класы

Фіцнер І.Л. Каленік І.А.

кл. кіраўнікі

28.

Дзень здароўя. Дзень гімнаста.

11.00

5 – 7,

8 - 11 класы

Ярмоліч А.М. кл. кіраўнікі

29.

Мерапрыемства ў рамках тыдня фізікі, хіміі

15.12

10.00

5 – 11 класы

Акунец А.І.

Пашэвіч А.Д.

30.

Падрыхтоўка да навагодніх свят

10.00

2 – 11 класы

Ярмоліч Н.М.

Ястрэмская Г.М.

кл. кіраўнікі

31.

Эстафета

“Да нас прыходзіць Новы год!”

22.12

10.00

2 – 11 класы

Ярмоліч Н.М.

Ястрэмская Г.М.

кл. кіраўнікі

Намеснік дырэктара па ВР                                       Н.М.Ярмоліч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.