Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 391 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 287 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 447 человек

План работы на восеньскія канікулы 2018/2019 навучальнага года

Дата: 27 октября в 12:10, Обновлено 2 ноября в 10:03

Зацвярджаю

Дырэктар  ДУА “Азяранскі

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ Т.М. Бурак

“______” _________2018 г.

План работы

на восеньскія канікулы

2018/2019 навучальнага года

Дата правядзення

Мерапрыемства

Час правядзення

Удзельнікі

Адказныя

29.10

панядзелак

Конкурс малюнкаў “Мы за здаровы лад жыцця”

10.00

7 класс

Хвасцянок А.М.

Кніжчына бальніца

10.00

4 – 5 клас

Смалянец Т.М.

Восеньскае асабістае першынства па стральбе

10.00

5 - 6 класы

Пашэвіч А.Д.

Віктарына “Камсамольскаму руху 100 год”

10.00

10 - 11 класы

Швец В.Л.

Экскурсія ў прыроду “Асеннімі сцяжынкамі”

11.00

3 - 8 класы

Ярмоліч А.М.

кл.кіраўнікі

30.10

аўторак

Экскурсія “Па сцяжынках роднага краю”

9.30

10 - 11 класы

Швец В.Л.

Гульні на свежым паветры

10.00

2 клас

Навак Л.А.

“Падарожжа ў краіну канікул”

10.00

3 клас

Пяшэвіч Т.Я.

Восеньскае асабістае першынства па стральбе

10.00

7 клас

Пашэвіч А.Д.

Віктарына “Казкі нашы сябры”

11.00

2 – 4 класы

Смалянец Т.М.

31.10

серада

 Конкурс малюнкаў “Мой любімы казачны герой”

10.00

3 клас

Пяшэвіч Т.Я.

Восеньскае асабістае першынства па стральбе

10.00

8 - 9 класы

Пашэвіч А.Д.

01.11

чацвер

Прававая гульня “Поле цудаў”

10.00

5 – 7 класы

Фіцнер І.Л.

Акцыя “Навядзём парадак у школьным двары”

11.00

6 – 8 класы

Ястрэмская Г.М.

Выстава малюнкаў “Восень залатая”

11.00

5 клас

Аксёнчык Н.М.

Дзень здароўя “Вясёлыя старты”

11.00

1 – 4 класы

Ярмоліч А.М.

кл.кіраўнікі

02.11

пятніца

Турнір знатакоў здароўя “Урокі майдадыра”

10.00

3 клас

Пяшэвіч Т.Я.

“Восеньскі баль”

10.00

2 клас

Навак Л.А.

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

10.00

8 клас

Ярэміч Н.В.

Конкурс чытальнікаў вершаў “Мая Радзіма”

11.00

5 клас

Аксёнчык Н.М.

Экалагічная гульня “Загадкі прыроды”

11.00

6 клас

Аліфяровіч А.М.

Спаборніцтвы па валейболу

18.00

7 – 11

Ярмоліч А.М.

03.11

субота

Гурток “Умелыя рукі”

9.00 -11.00

5 – 9 класы

Пашэвіч А.Д.

Турнір па настольнаму тэнісу

11.00

6 – 11 класы

Ярмоліч Н.М.

Гурток  “Вандроўнік”

10.35 – 12.35

6 – 9 класы

Саскевіч І.В.

05.11

панядзелак

Пазнаваўчая гульня “Калейдаскоп прафесій”

10.00

10 - 11 класы

Акунец А.І.

Спартыўная гульня “Сто затей для друзей”

11.00

1 – 6 класы

Ярмоліч А.М.

кл.кіраўнікі

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

11.00

7 - 8 класы

Ярэміч Н.В.

06.11

аўторак

Рухомыя гульні на свежым паветры

10.00

5 клас

Аксёнчык Н.М.

Гульня-віктарына “Ці ведаш ты?”

11.00

7, 8класы

Хвасцянок А.М.

На працягу канікул

Работа прышкольнага лагера (29.10 – 03.11 2018 г.)

8.30 – 16.00

1 – 7 класы

Ярмоліч Н.М.

выхавацелі

Рэйд “Адпачынак”

“Сям’я”

наведванне мнагадзетных, няпоўных,

“групы рызыкі”, сямей СНС

кл. кіраўнікі

 служба СППС

Індывідуальная работа з навучэнцамі па падрыхтоўцы да ЦТ, алімпіяд, інтэлектуальных конкурсаў

9.00 – 13.00

5 – 11 класы

настаўнікі-прадметнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

па графіку

1 – 11 класы

кіраўнікі дадатковай адукацыі

Работа гульнёвай пляцоўкі

11.00 – 13.00

1 -4 класы

дзяжурны настаўнік

Акцыя “Папяровы клад”

11.00

1 – 11 класы

Ястрэмская Г.М.

кл.кіраўнікі

Аперацыя “Клопат”

11.00

5 – 11 класы

кл.кіраўнікі

Ястрэмская Г.М.

Намеснік дырэктара па ВР                 Н.М. Ярмоліч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.