Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 396 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 290 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 453 человека

Прызёры ІІ этапа (раённага) абласной алімпіяды

Дата: 25 июня 2014 в 09:17, Обновлено 6 июня 2015 в 09:43

  Прызёры ІІ этапа

 (раённага) абласной  алімпіяды

№пп

Прозвішча, імя і імя па бацьку

Дыплом 

Прадмет

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

2008 год

1.

Касцянка

Алеся Юр’еўна

ІІ

беларуская мова

Кірайчук Т.С.

2.

 

Санюк

Іна Анатольеўна

І

руская мова

Кірайчук Т.С.

3.

Хвасцянок

Святлана Аляксееўна

І

геаграфія

Швец В.Л.

4.

Рафаловіч

Дзяніс Міхайлавіч

 

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

5.

Альфіравец

Вольга Рыгораўна

 

І

Чалавек.

Грамадства.

Дзяржава.

Літвінка А.А.

6.

Чарнушэвіч

Сяргей Іванавіч

 

І

беларуская мова

Ляўковіч З.І.

7.

Ластачкін

 Васіль Вітальевіч

І

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

8.

Кашэвіч

 Віктар Уладзіміравіч

ІІІ

геаграфія

 

Швец В.Л.

9.

Кашэвіч

 Марына Уладзіміраўна

І

геаграфія

 

Швец В.Л.

10.

Ярэміч

Валерый Уладзіміравіч

І

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

11.

 

Голад

Аліна Генадзьеўна

ІІІ

АБЖ

Ярмоліч А.М.

12.

Кузьміч

 Арцём Іванавіч

ІІІ

Чалавек.

Грамадства.

Дзяржава.

Літвінка А.А.

2009 год

 

1.

Касцянка

Алеся Юр’еўна

ІІІ

руская мова

Ярэміч Н.В.

2.

Санюк

Іна Анатольеўна

ІІІ

гісторыя

 

Швец В.Л.

3.

Хвасцянок

Святлана Аляксееўна

ІІІ

геаграфія

Швец В.Л.

4.

Ластачкіна

Марыя Вітальеўна

ІІІ

гісторыя

 

Швец В.Л.

5.

Меляшчэня Крысціна

І

беларуская мова

          Капран А.А.

6.

Балбук Аляксей

ІІІ

матэматыка

          Капран А.А.

7.

Касцянка Вераніка

ІІІ

руская мова

          Капран А.А.

8.

Панчэня Міхаіл Анатольевіч

ІІІ

АБЖ

Ярмоліч А.М.

2010 год

1.

Ільеня

 Алеся Сяргееўна

ІІ

беларуская мова

Ільеня Н.А.

2.

Хвасцянок

Святлана Аляксееўна

ІІІ

геаграфія

Швец В.Л.

3.

Санюк

Іна Анатольеўна

ІІІ

гісторыя

 

Швец В.Л.

4.

Аліфяровіч

Аляксей Юр’евіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

5.

Пількевіч

Валерый Уладзіміравіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

6.

Кузьміч Максім

 

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

7.

Рафаловіч

Антаніна Міхайлаўна

 

ІІІ

працоўнае навучанне

Ярмоліч Н.М.

8.

Дранец

 Анаставія Вітальеўна

І

беларуская мова

Ластачкіна Т.М.

2010 год

 

1.

Дранец

 Анаставія Вітальеўна

І

беларуская мова

Санюк Н.А.

2.

Аліфяровіч

Кірыл Юр’евіч

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

3.

Аліфяровіч

Аляксей Юр’евіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

4.

Юнчыц

 Эдуард Міхайлавіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

5.

Касцянка

Алеся Юр’еўна

ІІІ

хімія

Акунец А.І.

6.

Панчэня

Дзяніс Васільевіч

ІІ

АБЖ

СаскевічІ.В.

2011 год

1.

Ільеня

 Алеся Сяргееўна

ІІІ

беларуская мова

Ільеня Н.А.

2.

 

Дранец

 Анаставія Вітальеўна

ІІ

беларуская мова

Санюк Н.А.

3.

 

Савонава

 Марына Васільеўна

ІІІ

руская мова

Ярэміч Н.В.

4.

 

Смалянец

Вольга Алегаўна

ІІІ

беларуская мова

Ляўковіч З.І.

5.

 

Санюк

Паліна Анатольеўна

ІІІ

руская мова

Кірайчук Т.С.

6.

Санюк

Іна Анатольеўна

І

нямецкая мова

Аліфяровіч А.М.

7.

Якушэвіч

Ігар Юр’евіч

ІІІ

матэматыка

Кірайчук Т.С.

8.

Чэчка

 Мікалай Міхайлавіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

9.

Аліфяровіч

Кірыл Юр’евіч

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

10.

Друк

Андрэй Уладзіміравіч

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

11.

 

Рафаловіч

Вольга Паўлаўна

ІІІ

фізіка

Пашэвіч А.Д.

12.

Пяшэвіч

Дар’я Алегаўна

ІІІ

беларуская мова

Кірайчук Т.С.

2012 год

1.

 

Пяшэвіч

Дар’я Алегаўна

ІІ

беларуская мова

Санюк Н.А.

2.

Дранец

 Анаставія Вітальеўна

І

беларуская мова

Санюк Н.А.

3.

 

Санюк

Паліна Анатольеўна

ІІІ

руская мова

Ярэміч Н.В.

4.

Санец

Альбіна Вітальеўна

 

ІІІ

руская мова

Капран А.А.

5.

Жаваранкава

Марыя Анатольеўна

 

І

беларуская мова

Капран А.А.

6.

Карамян Арсеній Валер’евіч

 

ІІІ

геаграфія

Швец В.Л.

7.

 

8.

Санюк

Іна Анатольеўна

Кавальчук

Аліна Анатольеўна

 

І

 

ІІ

нямецкая мова нямецкая мова

Аліфяровіч А.М.

 

Хвасцянок А.М.

9.

Аліфяровіч

Кірыл Юр’евіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

10.

Якушэвіч

Ігар Юр’евіч

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

11.

Чэчка

 Мікалай Міхайлавіч

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

2013 год

1.

Жаваранкава

Марыя Анатольеўна

ІІ

беларуская мова

Хвасцянок А. М.

2.

 

Смалянец

Вольга Алегаўна

І

беларуская мова

Ляўковіч З.І.

3.

Санюк

Паліна Анатольеўна

ІІ

руская мова

Ярэміч Н.В.

4.

Дранец

 Анаставія Вітальеўна

ІІІ

беларуская мова

Санюк Н.А.

5.

Саскевіч

 Надзея Іванаўна

ІІІ

біялогія

Акунец А.І.

6.

Бародзіч Кацярына

Уладзіміраўна

ІІ

гісторыя

Швец В.Л.

7.

Юнчыц

Арцём Віктаравіч

І

матэматыка

Ластачкіна Т.М.

8.

Якушэвіч

Ігар Юр’евіч

ІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

9.

Друк

Андрэй Уладзіміравіч

 

ІІІ

тэхнічная праца

Пашэвіч А.Д.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.