Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 390 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 287 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 447 человек

Прызёры ІІ этапа (раённага) рэспубліканскай алімпіяды

Дата: 25 июня 2014 в 09:12

Прызёры ІІ этапа

(раённага) рэспубліканскай  алімпіяды

 

№ пп

 

Прозвішча, імя і імя па бацьку

Месца

Прадмет

Прозвішча, імя і імя па бацьку настаўніка

 

1999 год

 

1.

 

Якушэвіч Мікалай

Анатольевіч

 1

 

 

геаграфія

Швец В.Л.

 

2000 год

 

2.

Якушэвіч Мікалай

Анатольевіч

1

геаграфія

 

Швец В.Л.

 

 

3.

Маркевіч Таццяна Сяргееўна

2

геаграфія

Швец В.Л.

 

                                          2002 год

 

 

4.

Труханавец Сяргей Міхайлавіч

1

беларуская

мова

Ляўковіч З.І.

 

5.

Карась Алена Віктараўна

2

працоўнае навучанне

Кандраценка М.В.

 

6.

Ярмоліч Ірына Мікалаеўна

2

геаграфія

Швец В.Л.

 

7.

Аліфіравец Мікалай Анатольевіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

2003 год

 

8.

Літвінка Іна Мікалаеўна

2

руская мова

Машэрава М.А.

 

9.

Ярмоліч Ірына Мікалаеўна

2

геаграфія

Швец В.Л.

 

10.

Аліфіравец Мікалай Анатольевіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

11.

Катовіч Віктар Уладзіміравіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

12.

Карась Алена Віктараўна

3

працоўнае навучанне

Кандраценка М.В.

 

                                           2004 год

 

 

13.

Маркевіч Вольга Сяргееўна

3

матэматыка

Кашэвіч К.Р.

 

14.

Ярмоліч Ірына Мікалаеўна

2

геаграфія

          Швец В.Л.         

 

15.

Быхан Кацярына Анатольеўна

2

гісторыя

         Швец В.Л.

 

16.

Карась Алена Віктараўна

3

працоўнае навучанне

Кандраценка М.В.

 

2005 год

 

17.

Маркевіч Вольга Сяргееўна

2

геаграфія

Швец В.Л.

 

18.

Акунец Кацярына Мікалаеўна

3

геаграфія

Швец В.Л.

 

19.

Маркевіч Владзімір Сяргеевіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

20.

Карась Алена Віктараўна

2

працоўнае навучанне

Кандраценка М.В.

 

21.

Мурашка Марыя Сяргееўна

3

беларуская

мова

Ляўковіч З.І.

 

22.

Саскевіч Вікторыя Уладзіміраўна

3

працоўнае навучанне

Кандраценка М.В.

 

 

 

2006 год

 

23.

Маркевіч Вольга Сяргееўна

3

геаграфія

Швец В.Л.

 

24.

Акунец Кацярына Мікалаеўна

3

геаграфія

Швец В.Л.

 

 

 

 

 

 

 

 

2007 год

 

 

25.

 

Ярэмі Валерый Леанідавіч

1

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

26.

Мурашка Марыя Сяргееўна

2

беларуская

мова

Ляўковіч З.І.

 

2008 год

 

27.

Кашэвіч Марына Уладзіміраўна

1

геаграфія

Швец В.Л.

 

28.

Мурашка Марыя Сяргееўна

2

беларуская

мова

Ляўковіч З.І.

 

2009 год

 

30.

Кашэвіч Марына Уладзіміраўна

3

геаграфія

Швец В.Л.

 

31.

Ярэмі Валерый Леанідавіч

1

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

32.

Рафаловіч Дзяніс Міхайлавіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

33.

Гуд Ганна Юр’еўна

3

беларуская

мова

Ляўковіч З.І.

 

2010 год

 

34.

Пількевіч Валерый Уладзіміравіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

2011 год

 

35.

Юнчыц Эдуард Міхайлавіч

3

працоўнае навучанне

Пашэвіч А.Д.

 

2012 год

 

36.

Аліфяровіч Алексей Юр’евіч

3

працоўнае

навучанне

 

Пашэвіч А.Д.

 

 

2013 год

 

37.

 

38.

 

39.

Саскевіч Надзея Іванаўна

Аліфяровіч Кірыл Юр’евіч

Санюк Іна Анатольеўна

 

3

 

3

 

 

2

матэматыка

 

працоўнае навучанне

 

нямецкая мова

Кашэвіч К.Р.

 

Пашэвіч А.Д.

 

 

Аліфяровіч А.М.

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.