Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Какой Ваш любимый предмет в школе?
Всего 396 человек
Голосование
Зачем нужен школьный сайт?
Всего 290 человек
Голосование
Как Вам сайт нашей школы?
Всего 453 человека

Спіс настаўнікаў

Дата: 24 июня 2014 в 14:15, Обновлено 6 апреля 2016 в 20:20

Спіс настаўнікаў

 

Год,

калі пача-

лі

працаваць

у школе

Прозвішча, імя

і імя па бацьку

настаўніка

Прадмет,

які выкладалі

Год

выбыц

-ця

са

школы

 

Пры-

чына

 

1950

Лебядзінская Вольга Антонаўна

 

Журчук Ефрасіння Л.

 

Санец Фёдар Савіч

 

Хільман Леанід Ф.

 

Мінчук Лідзія Іванаўна

 

Маркевіч Галіна Васільеўна

 

пачатковыя класы

 

беларуская мова

 

руская мова

 

геаграфія

 

пачатковыя класы

пачатковыя класы

1960

 

 

 

 

 

 

 

 

1959

Пенсія

 

 

 

 

 

 

 

 

пенсія

1951

Леановіч Паша Рыгораўна

 

 

Русая Ефрасіння Прохараўна

 

Ганчар Р.П.

 

пачатковыя класы

 

беларуская мова

матэматыка

1976

 

 

1986

 

1952

пенсія

 

 

пенсія

1952

 

Радзіёнаў Фёдар Емельянавіч

 

Белка Д.В.

 

Белка Е.В.

 

Сіраж Фёдар Філіпавіч

 

 

 

 

 

гісторыя

 

хімія

 

пачатковыя класы

руская мова

1980

 

1953

 

1953

 

1966

пенсія

 

 

 

 

 

перавод  у др.школу

перавод  у др.школу

1953

Турская Ганна Міхайлаўна

 

Слабобыкаў Н.А.

 

Гамашэўскі Н.Ц.

 

Кебец Н.Я.

 

біялогія

 

матэматыка

 

фізіка

 

ст.піянерважатая

1980

 

1954

 

1954

 

1954

пенсія

 

перавод  у др.школу

1954

 

Раманоўскі Н.Ц.

фізічная культура

1955

 

1955

Карнеевец Ігар Пятровіч

 

Панасенка Т. Д.

 

Караткевіч Лідзія Ал.

 

Пешэвіч Рыгор Рыгоравіч

 

Кошман Аляксандр Платонавіч

 

Блумберг Л. С.

 

Кулеш Мікалай Сцяпанавіч

 

 

Слесарчук Канстанцін Сяргеевіч

 

Кошман Ева Аляксееўна

 

 

матэматыка

 

руская мова

 

беларуская мова

матэматыка

 

гісторыя

 

нямецкая мова

 

працоўнае навучанне

 

фізкультура

 

 

пачатковыя класы

1961

 

1961

 

1957

 

1968

 

 

 

1957

 

 

 

 

1976

 

 

1987

 

 

 

 

 

 

 

перавод  у др.школу

 

 

 

 

пенсія

 

пенсія

 

 

перавод  у др.школу

 

пенсія

 

 

1956

Гофман Е.А.

 

Кавалькова Таццяна Васільеўна

 

Міхліна В.С.

 

фізіка

 

хімія

 

гісторыя

1958

 

1957

Маркевіч Васіль Нікіфаравіч

 

 

Пашук Уладзімір Дзмітрыевіч

 

 

 

пачатковыя класы

 

матэматыка

1958

 

 

1989

перавод у др.школу

 

пенсія

1958

Азарава Ганна Іванаўна

 

Круглікава В.А.

 

Рубіс Ганна

 

Катлярова Марыя Рыгораўна

 

ст.піянерважа-тая

нямецкая  мова

 

музыка

 

практыкум

1960

 

1960

 

1959

 

1959

 

1959

Палеўшчукова Ганна Васільеўна

 

Працко Леанід Фёдаравіч

 

Тарасенка Тамара Якаўлеўна 

 

Шэрашэўская Раіса

 

бібліятэкар

 

 

фізіка

 

гісторыя

 

пачатковыя класы

1978

 

 

1960

 

1961

 

1962

пенсія

 

 

перавод у др. школу

1960

Чэчка

 

Шэмаханава Праскоўя Мікалаеўна

 

Сапановіч Вольга Іванаўна

 

фізіка

 

нямецкая мова

 

 

ст.піянерважа-тая

1961

 

 

 

 

 

1962

 

 

 

 

Перавод  у др.школу

1961

Герман Васіль Фёдаравіч

чарчэнне

1962

 

 

1962

Філатава Валянціна Пятроўна

 

 

Літаш Аляксандр Аляксандравіч

 

Курленка

 

Літаш Е.Г.

ст.піянерважа-тая

 

матэматыка

 

пачатковыя класы

 

руская мова

 

1964

 

 

1967

 

 

1967

 

1962

перавод  у др.школу

 

перавод  у др.школу

1964

Балбуцкая Ніна Аляксееўна

 

Гаршкалеп Вера Георгіеўна

 

Ганчарова

 

Меляшчэня

 

Раманюк  Людміла Пятроўна

Котава Вера Арцёмаўна

 

Северова   Галіна Александраўна

пачатковыя класы

пачатковыя класы

 

 

 

 

 

ст.піянерважа-тая

 

 

1992

 

1965

 

1965

 

1965

 

 

 

 

 

 

 

 

1965

Габрыэль Нэля Мікалаеўна

 

Іваніс Марыя Рыгораўна

 

Землянік Ніна Іванаўна

 

руская мова

 

пачаковыя класы

1967

 

2003

 

 

пенсія

1967

Наліваейка Ева Адамаўна

 

Кацеўнікаў

 

Бобрык Н.І.

 

 

Кажэўнікаў Г.Я.

 

Пашэвіч Г.Е.

руская мова

 

руская мова

 

пачатковыя класы

 

руская мова

 

матэматыка

 

 

 

1968

 

1971

 

 

 

 

1968

Буда Валянціна Ігнацьеўна

 

Мініва

 

Ранчынская Тамара Іосіфаўна

 

Рудаўская Ганна Іванаўна

 

матэматыка

 

 

 

беларуская мова

матэматыка

 

 

1971

 

 

 

 

перавод  у др.школу

1969

Кузьмічова Лілія Аляксандраўна

 

Касюк Міхаіл Паўлавіч

 

пачатковыя класы

 

фізічная культура

1975

 

 

2004

перавод  у др.школу

 

 

пенсія

1970

Ефіменка Таццяна Дзмітрыеўна

 

Гром Валянціна Мікалаеўна

 

Матарас Мікалай

 

Ліпская Вольга Васільеўна

 

Ерашэвіч Тамара Ільінічна

беларуская мова

біялогія

 

музыка

 

ст.піянерважа-тая

1991

 

1992

 

 

1971

Браім Вольга Мікалаеўна

 

Чорны Мікалай Міхайлавіч

 

Меляшчэня Анна Рыгораўна

 

руская мова

 

матэматыка

 

пачатковыя класы

1991

 

1992

 

2001

пенсія

 

 

 

пенсія

 

1972

Пашэвіч Раіса Сцяпанаўна

 

Меляшчэня Людміла

Аляксандраўна

 

Жураўская Вольга Прохараўна

 

нямецкая мова

 

ст.піянерважатая

 

нямецкая мова

2001

 

пенсія

 

1974

Зінкевіч Т.П.

 

Чэчка Надзея Міхайлаўна

 

пачатковыя класы

матэматыка

1977

 

 

перавод у др.школу

1975

Лазарчук Любоў Максімаўна

 

нямецкая мова

 

перавод  у др.школу

1976

Маркевіч Васіль Іванавіч

музыка

 

1978

 

1977

Кавальчук Уладзімір Цітавіч

гісторыя

 

1986

 

1978

Саскевіч Марыя Цітаўна

 

Маркевіч Любоў Іванаўна

 

ст.піянерважатая

біялогія

 

 

1978

 

 

перавод  у др.школу

1979

Землянік Ганна Дзянісаўна

пачатковыя класы

 

перавод  у др.школу

1980

Жукоўскі Іван Рыгоравіч

фізічнае выхаванне

 

перавод  у др.школу

1982

Кірайчук Таіса Сяргееўна

выхавацель ГПД

 

 

1983

 

Федаровіч Вера Аляксандраўна

 

Старасценка Васіль Трафімавіч

 

руская мова

 

матэматыка

1985

 

1985

 

 

перавод удр.школу

1984

Якушэвіч Наталля Станіславаўна

 

ст.піянерважатая

1987

перавод  у др.школу

1985

Паповіч Яўген Станіслававіч

руская мова

 

 

перавод  у др.школу

1986

Швец Валянціна Лявонцьеўна

 

Дзмітровіч Таццяна Рыгораўна

 

гісторыя

 

руская мова

 

 

1988

 

 

перавод  у др.школу

1987

Мясніковіч Тамара Гаўрылаўна

 

Торчык Павел Міхайлавіч

 

 

Саскевіч Валянціна Іванаўна

 

Маркевіч Кацярына Ніканаўна

 

Панчэня Ала Уладзіміраўна

ст.піянерважатая

працоўнае навучанне

 

бібліятэкар

 

матэматыка

 

бібліятэкар

1989

 

1990

 

 

 

 

1987

 

1989

 

 

пенсія

 

 

перавод  у др.школу

пенсія

 

 

 

1989

Ляўковіч Зінаіда Іванаўна

 

Рабцэвіч Іван Іванавіч

 

 

Капран Анна Аляксееўна

 

Скрыгалоўская Жана Рыгораўна

 

Сцепаненка Лідзія Мікалаеўна

 

беларуская мова

працоўнае навучанне

 

пачатковыя класы

ст.піянерважатая

 

бібліятэкар

 

 

 

 

 

 

 

1991

 

 

перавод  у др.школу

 

 

 

перавод  у др.школу

 

 

1990

 

 

 

 

 

Мурашка Наталля Пятроўна

 

Ліцвінка Алена Аляксееўна

 

Марціновіч Алена Ільінічна

 

Пашэвіч Аляксандр Дзмітрыевіч

 

Саскевіч Марыя Цітаўна

 

пачатковыя класы

гісторыя

 

матэматыка

 

ваенны кіраўнік

 

 

беларуская мова

1991

 

 

 

1991

 

 

 

 

1996

перавод  у др.школу

 

 

перавод  у др.школу

 

 

 

перавод  у др.школу

1991

 

 

 

Шруб Кацярына Рыгораўна

 

Амельчышына Марыя Міронаўна

 

 

матэматыка

 

руская мова

 

 

 

1992

 

 

 

 

перавод  у др.школу

 

 

1992

 

 

 

Панчэня Ала Уладзіміраўна

 

Чорная Таццяна Мікалаеўна

 

Авер’янава Таццяна Іванаўна

 

Чарнушэвіч Алена Мікалаеўна

 

Коваль Ганна Сямёнаўна

 

Чарнушэвіч Алена Мікалаеўна

 

бібліятэкар

 

бібліятэкар

 

матэматыка

 

руская мова

 

хімія

 

выхавацель ГПД

1992

 

1995

 

1995

 

1993

 

1993

 

1993

 

 

 

 

перавод  у др.школу

 

 

 

 

перавод  у др.школу

 

1993

Кракун Тамара Міхайлаўна

 

хімія

 

1994

перавод  у др.школу

1994

Савонава Ніна Фёдараўна

 

Меляшчэня Мікалай Андрэевіч

 

 

 

Савонава Галіна Фёдараўна

 

хімія

 

майстар вытворчага навучання

 

гурткі

1997

 

 

 

 

 

1995

перавод  у др.школу

 

перавод  у др.школу

 

перавод  у др.школу

1995

Балбуцкая Алена Мікалаеўна

 

 

Ермалаева Ларыса Пятроўна

 

 

Машэрава Марыя Аляксандраўна

 

Кошман Аляксандр Уладзіміравіч

 

Флейтман Арон Рыгоравіч

 

педагог-арганізатар

 

інфарматыка

 

 

руская мова

 

 

ст.піянерважа-ты

 

гісторыя

 

 

 

1996

 

 

 

 

 

1995

 

 

1995

 

 

 

перавод  у др.школу

 

пенсія

 

 

перавод  у др.школу

 

перавод  у др.школу

1996

Ярэміч Наталля Васільеўна

 

Горб Наталля Адамаўна

 

руская мова

 

ст.піянерважатая

 

 

1996

 

 

 

 

перавод  у др.школу

 

 

Лаўніковіч Марына Віктараўна

 

Паўловіч Ніна Аляксееўна

 

фізіка

 

беларуская мова

2000

перавод  у др.школу

1997

Коваль Пётр Данілавіч

 

Шруб Галіна Рыгораўна

 

 

хімія

 

руская мова

1999

 

1998

пенсія

 

перавод  у др.школу

1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аліфіравец Валянціна Апанасаўна

 

Ярмоліч Аляксандр Мікалаевіч

 

Сярогава Жанна Анатольеўна

 

Пашэвіч Ірына Адамаўна

 

беларуская мова

 

фізічная культура

пачатковыя класы

пачатковыя класы

 

 

 

 

 

 

1999

 

 

 

 

 

 

 

Перавод  у др.школу

 

 

1999

Акунец Ала Іванаўна

 

хімія

 

 

 

2000

Жунусава Ларыса Сяргееўна

 

 

выхавацель ГПД

 

2001

Перавод  у др.школу

2001

Кандраценка Майя Васільеўна

 

 

Ластачкіна Таццяна Мікалаеўна

 

Пашэвіч Наталля Адамаўна

 

абслугоўваючая праца

 

пачатковыя класы

нямецкая мова

2005

 

 

 

 

2002

перавод  у др.школу

2002

Ярмоліч Наталля Мікалаеўна

 

Ючко Маргарыта Уладзіміраўна

 

Кацэвіч Святлана Уладзіміраўна

педагог сацыяльны

навучанне на даму

 

пачатковыя класы

 

 

 

 

 

2008

 

 

 

 

 

перавод  у др.школу

2003

Альфіравец Валянціна Уладзіміраўна

 

 

Рамановіч Алена Вільеўна

 

 

Аліфяровіч Алена Мікалаеўна

выхавацель дзіцячага сада

 

 

выхавацель дзіцячага сада

 

нямецкая мова

 

 

 

 

 

2005

Баравая Марына Віктараўна

 

Пяшэвіч Таццяна Яўгеньеўна

 

матэматыка

 

беларуская мова

 

2009

перавод  у др.школу

2006

Наумовіч Алена Мікалаеўна

 

 

Саскевіч Іван Васільевіч

 

 

выхавацель дзіцячага сада

 

фізічная культура

 

 

2007

Сячко Марына Мікалаеўна

 

Саскевіч Маргарыта Уладзіміраўна

 

інтэгрыраванае навучанне

пачатковыя класы

 

 

 

2009

Рабчанка Аляксандр Іванавіч

 

матэматыка

2010

Перавод  у др.школу

2010

Акуліч Ірына Анатольеўна

 

 

Шкудун Вікторыя Аляксандраўна

педагог-арганізатар

 

матэматыка

 

 

 

2011

Фіцнер Ірына Леанідаўна

 

 

Фешчанка Ганна Пятроўна

 

працоўнае навучанне

 

матэматыка 

 

 

2014

 

 

Перавод  у др.школу

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.